نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: اجتناب از باز کردن فایل های pdf درون مرورگر Google Chrome

Member sbaloot آواتار ها
    تشکر شده 28 بار در 23 ارسال

اجتناب از باز کردن فایل های pdf درون مرورگر Google Chrome

اخیرا داشتم بر روی یک پروژه کار می کردم و مجبور بودم از یک وبسایت تعداد زیادی pdf را دانلود کنم و سپس به آنها مراجعه کنم و کارهایی از قبیل رنگ کردن متن، و اضافه کردن یادداشت را بر روی آنها انجام دهم . مرورگر من نیز گوگل کروم بود. هنگامی که من بر روی لینک یک فایل pdf کلیک می کردم، فایل مورد نظر در پنجره ی مرورگر باز می شد:
    نام: chrome-pdf-viewer.png نمایش: 455 اندازه: 37.4 کیلو بایت

برای ذخیره کردن فایل، من روی دکمه ی save کلیک کردم و سپس آن را در کامپیوترم ذخیره کردم و بعد آن را باز کردم . بعد از مدتی که این کار را تکرار کردم، برای من آزار دهنده و زمان بر شد.
    نام: save-pdf-chrome.png نمایش: 459 اندازه: 8.1 کیلو بایت

پس از کمی فکر کردن، برای اجتناب از باز شدن فایل های pdf یه راه حل خوب به نظرم رسید. , راه حل از این قرار بود که افزونه ی chrome pdf viewer را باید در مرورگر کروم غیر فعال می کردم . در زیر به شما نشان می دهم که چطور این کار را انجام دهید:

ابتدا مرورگر کروم را باز کنید و آدرس زیر را در نوار آدرس کپی کنید:
    chrome://plugins

حالا در میان پلاگین ها، پلاگین chrome pdf viewer را پیدا کنید و بر روی لینک disable کلیک کنید:
    نام: disable-pdf-viewer.png نمایش: 456 اندازه: 14.8 کیلو بایت
    حالا که chrome pdf viewer را غیرفعال کردید، هنگامی که شما بر روی لینک یک فایل pdf کلیک کنید، فایل مورد نظر بر روی دانلود می رود، مانند زیر:
    نام: download-pdf.png نمایش: 455 اندازه: 5.2 کیلو بایت
    حالا وقتی که شما بر روی فایل مورد نظر کلیک کنید، این فایل به طور اتوماتیک با برنامه ای که به طور پیش فرض برای باز کردن فایل های pdf در کامپیوتر شما تعیین شده است، باز می شود.

ویرایش توسط sbaloot : 11-09-2015 در ساعت 11:26 AM دلیل: تکمیل
    اگه نمیتونی راهی پیدا کنی، یکی بساز!
    !if you can`t find a way, create one

کلمات کلیدی این موضوع