نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: ایراد در کد جاوا اسکریپت

Junior Member
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

ایراد در کد جاوا اسکریپت

با سلام خدمت دوستان و تشکر از وقتی که میزارین یه مشکل داشتم ممنون میشم کمک کنید. فایل رو ضمیمه کردم
    تو این کد جاوا اسکریپت که کارش اینه محتوای فیلد ها رو بگیره ببره توی span هایی که تعریف شده یعنی : ( a,b,c,d,e,f,g,h ) کپی کنه . اصل کد به شکل زیر هستش که دارای سه فیلد متنی و یک فیلد radio group و یک فیلد checkbox هستش. و جواب میده .
    کد HTML:
    <script type="text/javascript">
    function preV(param1, param2, param3, param4)
    {
    	if (param2 == 1 && param3 == 1)
    	{
    	document.getElementById('a').innerHTML = document.getElementById('Name').value;
      document.getElementById('b').innerHTML = document.getElementById('LaName').value;
      document.getElementById('c').innerHTML = document.getElementById('MeliCode').value;
      document.getElementById('d').innerHTML = document.getElementById('StudentNumber').value;

var i;
    	for(i=0;i<document.getElementsByName('form&#91;RadioGroup&#93;').length;i++)
    		if (document.getElementById('RadioGroup'+i).checked)
    		document.getElementById('radioGroupP').innerHTML = document.getElementById('RadioGroup'+i).value;
    	var j;
    	for(j=0;j<document.getElementsByName('form&#91;CheckGroup&#93;&#91;&#93;').length;j++)
    		if (document.getElementById('CheckGroup'+j).checked)
    		document.getElementById('checkGroupP').innerHTML += " " + document.getElementById('CheckGroup'+j).value;
    	}
    	rsfp_changePage(param1, param2, param3, param4);
    }
    </script>

اما من تعداد فیلدها رو 8 تا کردم و کد رو به این صورت تغییر دادم  که دیگه جواب نمیده!!

<script type="text/javascript">
    {
    	{
    	document.getElementById('a').innerHTML = document.getElementById('Name').value;
      document.getElementById('b').innerHTML = document.getElementById('LaName').value;
      document.getElementById('c').innerHTML = document.getElementById('MeliCode').value;
      document.getElementById('d').innerHTML = document.getElementById('StudentNumber').value;
      document.getElementById('e').innerHTML = document.getElementById('Grade').value;
      document.getElementById('f').innerHTML = document.getElementById('Phone').value;
      document.getElementById('g').innerHTML = document.getElementById('Email').value;
    document.getElementById('h').innerHTML = document.getElementById('Message').value;
    	var i;
    	for(i=0;i<document.getElementsByName('form&#91;RadioGroup&#93;').length;i++)
    		if (document.getElementById('RadioGroup'+i).checked)
    		document.getElementById('radioGroupP').innerHTML = document.getElementById('RadioGroup'+i).value;
    	var j;
    	for(j=0;j<document.getElementsByName('form&#91;CheckGroup&#93;&#91;&#93;').length;j++)
    		if (document.getElementById('CheckGroup'+j).checked)
    		document.getElementById('checkGroupP').innerHTML += " " + document.getElementById('CheckGroup'+j).value;
    	}
    	rsfp_changePage(param1, param2, param3, param4);
    }
    </script>
    که متاسفانه اجرا نمیشه . ولی تست کردم هرچی هست زیر سر این قسمت شرطی از کد هستش .

{

داخل تابع و داخل شرط if رو چجوری باید تغییر بدم؟ اصلا این param1 ,.. چی هستن؟ اصلش 5 تا متغیر داشت من با 8 تا تغییرش دادم و دیگه اجرا نمیشه .باید param ها رو چجوری و چند تاش کنم؟ لطفا دوستان کمک کنن این کد رو برام اصلاح کنن.
    فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده
    • نوع فایل: txt java.txt (3.4 کیلو بایت, 25 مشاهدات)
    ویرایش توسط arsalan132 : 07-23-2016 در ساعت 01:25 PM

Administrator MehrdadSalahi آواتار ها
    تشکر شده 11 بار در 8 ارسال
    با سلام.
    توابع رو چطوری صدا می*زنی؟؟؟
    و اینکه با دستور alert ببین محتوای پاراکترها چیه؟؟؟

3. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید MehrdadSalahi از ایشان تشکر کرده است:

arsalan132 (07-26-2016)

Junior Member
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط MehrdadSalahi نمایش پست ها
    با سلام.
    توابع رو چطوری صدا می*زنی؟؟؟
    و اینکه با دستور alert ببین محتوای پاراکترها چیه؟؟؟
    با سلام و تقدیم احترام از توجه تون
    دقیقا نمیدونم
    این کد مربوط به ساخت یک ففرم توی rsform هستش
    لینک راهنمای افزونه
    کد HTML:
    https://www.rsjoomla.com/support/documentation/rsform-pro/custom-scripting/preview-data-before-submit.html
    فقط میدونم اطلاعات رو از فیلدها با این کد جاوا اسکریپت میگیره و میبره توی span های a , b, ... کپی میکنه. توی پست بالا توضیح دادم فقط مشکل اینه این کده رو مقایسه میکنم نمیفهمم چجوری مال خودش برای 5 تا فیلد جواب میده ولی من 3ه تا که بهش اضافه میکنم اجرا نمیشه؟ توی شرط و عبارات param مشکل داره نمیدونم اینا چی هستن اصلا

مرسی
    ویرایش توسط arsalan132 : 07-26-2016 در ساعت 10:18 PM