سبد خرید (0)

درباره مدرس (دوره آموزشی یادگیری کتب درسی بدون فراموشی(به روش دانشگاه هاروارد))

مهندس حمید موحدی
برای مشاهده همه فیلم های آموزشی مدرس، روی تصویر کلیک فرمایید.

تضمین کیفیت

توجه:کیفیت این محصول توسط بیـــاموز تضمین شده است. با یک کلیک بیاموز
بیــاموز بزرگترين مدرسه مجازی و آنلاین در کشور

دوره آموزشی یادگیری کتب درسی بدون فراموشی(به روش دانشگاه هاروارد)

(
بازدیدها: 1302
)

معرفی اجمالی محصول (دوره آموزشی یادگیری کتب درسی بدون فراموشی(به روش دانشگاه هاروارد))

1 حافظه و انواع آن راهکارهای تقویت حافظه
2 تمرکز حواس
3 شیوه صحیح خلاصه نویسی و یاداشت برداری
4 هدفگذاری و خودبرنامه ریزی . اضطراب و استرس
5 فراموشی
6 نقشه ذهنی
7 سیستم هفت مرحله ای دانشگاه هاروارد
و ...

دیگر مشخصات (دوره آموزشی یادگیری کتب درسی بدون فراموشی(به روش دانشگاه هاروارد))

حجم فایل : 4.24 گیگابایت
مدت زمان : 08:55:00
سطح آموزش : از مقدماتی تا پیشرفته
شماره درس : پکیج کامل
نوع آموزش : تصویری و کاملاً فارسی
مقدار: 
199,000 تومان
توضیحات کامل (دوره آموزشی یادگیری کتب درسی بدون فراموشی(به روش دانشگاه هاروارد))

مزیت های دوره آموزشی یادگیری کتب درسی بدون فراموشی

  • در این دوره با متد هایی آشنا خواهید شد که به شما کمک خواهد کرد در کمترین زمان، بیشترین حجم از کتاب را بخوانید و یاد بگیرید.
  • بعد از یادگیری متدهای ارائه شده در این دوره ارزشمند، شما یادمیگیرید که فقط وفقط یک بار کتاب را بخوانید و ۱۰۰% مطالب آنرا یاد بگیرید.
  • در این دوره چگونگی یادگیری کتب درسی به روش دانشگاه هاروارد آمریکا آموزش داده شده
  • روش آموزش داده شده در این دوره، جدیدترین و راحت‌ترین روش در بین روش های دیگر است.
  • آموزش های ارائه شده در این دوره، همان کلید موفقیت نفرات اول کنکور کشور می باشدکه هیچ وقت فاش نشد...!
  • بعد از این دوره دیگر نیاز به مشاور تحصیلی نخواهید داشت و با تکنیک های گفته شده در این پکبج، شما به راحتی میتوانیدبرای خود برنامه ریزی داشته باشید و از هزینه های بسیار زیاد مشاوره جلوگیری کنید.
  • در این دوره سعی شده است مطالب از پایه اموزش ها داده بشود تا شما کاملا یادبگیرید که چطوری یک کتاب را بخوانید و ۱۰۰%یادبگیرید (فقط وفقط یک بار بخوانید)

دوره آموزشی یادگیری کتب درسی، بدون فراموشی برای دانش آموزان و دانشجویان و اشخاصی که تصمیم به ادامه تحصیل دارند و به طور کل کسانی که در تحصیل خود خواهان این هستند که از دیگران بهتر باشند، مناسب می باشد.

توجه: ضمن تشکر از شما، به استحضار می رساند که دوره آموزشی یادگیری کتب درسی بدون فراموشی بدلیل حجم بالا، فقط بصورت پستی ارائه می گردد. بنابراین در مرحله دوم ثبت سفارش (نحوه تحویل) گزینه "پست پیشتاز" را انتخاب نمایید.


سرفصل های دوره آموزشی یادگیری کتب درسی بدون فراموشی

شماره درس عنوان درس زمان فیلم رایگان
درس 1 دوره آموزشی یادگیری کتب درسی بدون فراموشی

حافظه و انواع آن:
در این قسمت سخن اغازین رو داریم که شما رو اماده خواهد کرد تا یک دوره فوق‌العاده را شروع کنید. درجلسه اول درباره حافظه و انواع ان توضیحات کامل داده شده که لازمه این دوره این است که شما مغز را کامل بشناسید و انواع حافظه و کارکردهای ان را بدانید.

نیمکره مغز:

 درقسمت بعدی نیمکره مغز به صورت کامل توضیح داده شده که مبحث بسیار مهمی هستش این جلسه باید خوب درک شود تا مباحثی که در ادامه گفته میشود را به خوبی متوجه شوید.

00:44:51  رایگان
درس 2 دوره آموزشی یادگیری کتب درسی بدون فراموشی

تمرکز حواس:

در قسمت اول،  تمرکز حواس به صورت کامل توضیح داده شده و راهکارهای بسیار مهمی بابت داشتن تمرکز حواس هنگام مطالعه گفته شده است با استفاده از این راهکارها شما میتوانید تمرکز عالی برای مطالعه داشته باشید. دوستانی که تمرکز خوبی در هنگام مطالعه ندارند این جلسه فوق‌العاده مفید و کاربردی خواهد بود.

01:08:11 رایگان
درس 3 دوره آموزشی یادگیری کتب درسی بدون فراموشی شیوه صحیح خلاصه نویسی و یاداشت برداری
درجلسه سوم شیوه صحیح خلاصه نویسی و و شیوه صحیح یاداشت برداری مطرح شده که واقعا یک جلسه فوق‌العاده ای هستش با نکات خیلی خیلی مهم که کمک میکنه تا تمرکز حواس و درک مطلب بالایی داشته باشیم.
00:51:16  رایگان
درس 4 دوره آموزشی یادگیری کتب درسی بدون فراموشی

هدفگذاری و خودبرنامه ریزی:

در قسمت اول این جلسه، درباره هدفگذاری صحبت شده و در قسمت بعدی خودبرنامه ریزی مطرح شده که فوق‌العاده مفید هستش در این جلسه آموزش خواهید دید که چطوری یک برنامه ریزی مفید و خوب متناسب با شرایط خود بریزید تا بتوانید بازده بالایی داشته باشید و دیگر نیاز به مشاور تحصیلی نداشته باشید

روش های کاهش اضطراب و استرش:

در قسمت بعد درباره اضطراب و استرس که موضوع کلیدی و مهمی هستش صحبت شده که با دادن تکنیک های خیلی خیلی مهم باعث کاهش اضطراب و استرش فرد در هنگام مطالعه و مخصوصا با تکنیک های که در اخر این قسمت گفته شده کمک زیادی خواهد کرد که سر جلسه امتحان استرس خود را کاهش بدهید.

00:42:07  
درس 5 دوره آموزشی یادگیری کتب درسی بدون فراموشی

فراموشی:

در این جلسه، درباره مبحث بسیار بسیار مهمی به نام فراموشی صحبت شده و از آنجایی که خیلی از دانش‌ آموزان و دانشجویان دلیل فراموشی مطالب را نمیدانند به طور کامل و با نمودارهای علمی این موضوع توضیح داده شده و نکته خیلی خیلی خوب این جلسه این است که بعد از این جلسه شما متوجه خواهید شد چرا مطالبی که یاد میگیرید را فراموش میکنید و می توانید با تکنیک و تایم های فراموشی گفته شده دیگر مطالب را فراموش نکنید این جلسه بسیار کاربردی خواهد بود.

01:01:42  
درس 6 دوره آموزشی یادگیری کتب درسی بدون فراموشی

نقشه ذهنی:

نقشه ذهنی جدیدترین و راحت‌ترین شیوه خلاصه نویسی در جهان بحساب می آید. در این جلسه به صورت کاملا حرفه ای که بیشترین زمان آموزش دوره هم مربوط به این جلسه هستش شما یاد خواهید گرفت چطوری مطالب درسی خود را نقشه ذهنی بکشید و ۱۰۰%مطالب کتاب های درسی رو یادبگیرید و فراموش نکنید.

01:39:20  
درس 7 دوره آموزشی یادگیری کتب درسی بدون فراموشی

سیستم هفت مرحله ای دانشگاه هاروارد:

در این جلسه با سیستم هفت مرحله ای به روش دانشگاه هاروارد آشنا خواهید شد این سیستم که جدیدترین و راحترین سیستم یادگیری کتب درسی هستش و در کشور های توسعه یافته آموزش داده میشود ولی در کشور ما این سیستم در سیستم اموزشی ما وجود ندارد.در این جلسه به شما یاد خواهیم داد که چطوری کتاب را در هفت مرحله بخوانید و ۱۰۰%یاد بگیرید و نیاز نباشه دوباره کتاب را بخوانید این جلسه فوق‌العاده مهم و کاربردی هستش و کلید موفقیت شما در تحصیل همین سیستم هفت مرحله ای خواهد بود.

00:26:02  

معرفی دوره آموزشی یادگیری کتب درسی بدون فراموشی

در فیلم زیر، با آنچه که در این دوره ارزشمند آموزش داده شده، آشنا خواهید شد.


پیش نمایش دوره آموزشی یادگیری کتب درسی بدون فراموشی

جهت اطمینان شما کاربران محترم سایت بیاموز از کیفیت فیلم، نحوه ی تدریس و بیان مدرس، درس های مقدمه و 1 و 2 و 3 دوره آموزشی یادگیری کتب درسی بدون فراموشی، بصورت رایگان قابل مشاهده است:

مقدمه دوره آموزشی یادگیری کتب درسی بدون فراموشی


درس اول دوره آموزشی یادگیری کتب درسی بدون فراموشی


درس دوم دوره آموزشی یادگیری کتب درسی بدون فراموشی


درس سوم دوره آموزشی یادگیری کتب درسی بدون فراموشی


نظرات (دوره آموزشی یادگیری کتب درسی بدون فراموشی(به روش دانشگاه هاروارد))
Copyright www.maxx-marketing.net

راهنمای خرید از فروشگاه بیاموز (قوانین و مقررات)

کاربر عزیز به فروشگاه بیاموز خوش آمدید. جهت آشنایی بهتر با فروشگاه، نحوه خرید و ضمانت ما و موارد دیگر به نکات زیر توجه فرمایید:

نکته 1: دقت فرمایید که هر پکیج آموزشی شامل قسمت هایی رایگان است که می توانید براحتی آنها را دانلود کرده و به این ترتیب اطمینان بیشتری از خرید خود حاصل فرمایید.

نکته 2: بلافاصله بعد از خرید، ایمیلی حاوی لینک دانلود برای شما ارسال خواهد شد و می توانید محصولات را با بالاترین سرعت ممکن دانلود نمایید.

نکته 3: لینک های دانلود، دارای قابلیت Resume هستند. یعنی در صورتی که Disconnect شدید، بعد از اتصال مجدد به اینترنت، می توانید دانلود فایل مورد نظر را ادامه دهید.

نکته 4: تمام درآمد حاصل از فروشگاه، صرف پیشرفت بیاموز خواهد شد. بنابراین با هر خرید از فروشگاه ما را قادر خواهید ساخت که مطالب رایگان بیشتری را به هموطنانمان ارائه کنیم.

نکته 5: تمام محصولات دارای پشتیبانی رایگان هستند، بنابراین فیلم ها را تا انتها تماشا کنید و اگر قسمتی از آن را متوجه نشدید از قسمت "دیدگاه ها" سوال خود را مطرح فرمایید.

نکته 6: هر پکیج آموزشی، شامل چندین درس است اما در بیاموز، امکان خرید هر درس بصورت مجزا وجود دارد. 

نکته 7: خریدهای پستی (پیشتاز) بین 24 الی 72 ساعت بعد از خرید به دست شما خواهد رسید.

نکته 8: این سایت دارای مجوز رسمی از جمهوری اسلامی ایران بوده و به استناد نماد اعتماد الکترونیک، خرید از این سایت کاملاً مطمئن و تایید شده می باشد.

نکته 9: اگر هنوز هم سوالی در ذهن شما باقی مانده، از طریق پُل ها ارتباطی زیر با ما مطرح فرمایید:

موبایل: 09132023142               ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

در ویدئوی زیر، می توانید نحوه ی خرید و دانلود محصولات آموزشگاه بیاموز را مشاهده فرمایید: