%45 تخفیف، با کد daneshjoo روی تمام آموزش ها، بمناسبت روز دانشجو
زمان باقی مانده (تمدید شد)
سبد (0)

هتل در سوئیس

 اتاق یک هتل بدون در و پنجره و حتی دیوار

خلاقیت در هتلی کوهستانی در سوئیس بیداد میکند

خلاقیت و نو آوری در همه صنایع ضامن بقای آن است اما گاهی این خلاقیت در صنعتی مانند گردشگری تبدیل می شود به هنر پول درآوردن از حداقل امکاناتی که وجود دارد. نمونه آن هتلی در سوئیس است که زیر آسمان شب اتاقی را به مبلغ 150 یورو کرایه می دهد. اما امکاناتی که برای ساخت آن استفاده شده است عبارت است از یک تخت خواب و یک پیشخدمت با لباس سفید و پاپیون که خدمات ارائه می دهد. البته شاید در کشوری مانند سوئیس این اتاق فصلی باشد اما ایده آن کل سرمایه گذاری انجام گرفته را یک در شب باز خواهد گرداند. می توان از این گونه ایده ها درس گرفت و با تغییراتی مانند ساخت آن در یک بالکن و بالاتر از دید مردم در کویر ایران که شب های پر ستاره ای دارد آنرا اجرا کرد. خوابیدن در هوای آزاد و دیدن ستارگان برای گردشگرانی که به صورت کمپینگ سفر می کنند چیز تازه ای نیست اما ثروتمندانی هستند که دنبال تجربه های جدید هستند و وقتی هزینه آن را پرداخت می کنند چرا که نه؟ یادمان باشد ارائه اینگونه خدمات علاوه  بر اشتغال و سرمایه گذاری کم در روستاها بسیار ساده است اما نیاز به سلیقه و کمی خلاقیت دارد.

تمامی محصولات و خدمات این وبسایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
logo-samandehi مجوز نشر دیجیتال از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت آنلاین -  بانک ملت معرفی بیاموز در شبکه سه پرداخت آنلاین - بانک اقتصاد نوین پرداخت آنلاین - بانک سامان
 
دوره های آموزشی راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی
تبلیغات اینترنتی