سبد (0)

پارک مرکزی نیویورک

البته این پارک نیز همانند دیگر فضاهای سبز شهری با موانع و چالش‌های متعددی روبرو بوده است. در طول قرن بیستم با تغییر سبک زندگی مردم دنیا و متاسفانه ورود بیشتر ماشین به زندگی روزمره، نیاز به فضای سبز برای گردش، برگزاری پیک نیک و حتی قدم زدن نمود بیشتری یافت، و آلودگی این خودروها باعث گردید که نیاز به فضای سبز بیشتر احساس شود و در نهایت به ایجاد این پارک عظیم منجر گردید اما آنچه از بالا می بینید همه چیز این پارک نیست و در قلب آن چیزهائی بیشتر از فضای سبز قرار دارد.

چیزهائی که گاه مانند آلیس در سرزمین عجایب و چرخ و فلک برای کودکان ساخته شده است و گاهی هم مانند قلعه‌ی بلوِدییِر ، باغ وحش،  باغ شکسپیر، قایق سواری، درشکه سواری و باغ هنرهای زیبا برای گروه های سنی بیشتری ساخته شده است. اما چیزی که ما از بالا می بینیم شاید مرغزاری گسترده است در میان انبوه درختان که فرصتی برای یک  پیاده روی فراموش نشدنی در قلب یک شهر را فراهم می سازد.

تمامی محصولات و خدمات این وبسایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
logo-samandehi مجوز نشر دیجیتال از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت آنلاین -  بانک ملت معرفی بیاموز در شبکه سه پرداخت آنلاین - بانک اقتصاد نوین پرداخت آنلاین - بانک سامان
 
دوره های آموزشی راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی
تبلیغات اینترنتی