%45 تخفیف، با کد daneshjoo روی تمام آموزش ها، بمناسبت روز دانشجو
زمان باقی مانده (تمدید شد)
سبد (0)

توکیو

وقتی که خط عابر پیاده شیبویا جاذبه گردشگری می شود

ژاپنی ها برای جذب گردشگر از آب کره می گیرند

جاذبه های گردشگری در نوع خود انواع و اقسام مختلفی دارند و از طبیعی و مصنوعی گرفته تا کوچک و بزرگ دسته بندی های مختلفی میگیرند، اما آن چیزی که هیچوقت به ذهن ما خطور نمی کند این است که ژاپن از ترافیک انسانی و خط کشی عابر پیاده جاذبه گردشگری بسازد. این تقاطع که  در بین منطقه  خرید مد روز توکیو قرار گرفته است و با چراغ های نئون و بیلبوردهای  تبلیغات محصور گردیده است  به تنهائی شگفت انگیز نیست اما به قول یک نویسنده وقتی چراغ عابر پیاده سبز می شود که البته مصادف با قرمز شدن چراغ خودروها در تمامی جهات است مانند بیرون ریختن تیله ها از جعبه، عابرین پیاده  برای عبوراز خط کشی درون خیابان می ریزند و با مهارت خاصی از کنار هم رد می شوند.  تقاطع شیبویا را شلوغ ترین تقاطع در تمام جهان نامیده اند  و در زمان های اوج، حدود ۲۵۰۰ نفر با هر بار تغییر چراغ عابر پیاده از آن عبور می کنند و با یک نگاه در طول روز  این رقم به عدد بالای ۲ میلیون نفر در روز می رسد. البته از این نوع تقاطع های آشفته 300 عدد دیگر وجود دارد اما این منظره که از پنجره ی طبقه  دوم استارباکس آن طرف خیابان در جبهه ی شمالی تقاطع به راحتی قابل رویت است از همه آنها معروف تر است.

تمامی محصولات و خدمات این وبسایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
logo-samandehi مجوز نشر دیجیتال از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت آنلاین -  بانک ملت معرفی بیاموز در شبکه سه پرداخت آنلاین - بانک اقتصاد نوین پرداخت آنلاین - بانک سامان
 
دوره های آموزشی راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی
تبلیغات اینترنتی