%45 تخفیف، با کد daneshjoo روی تمام آموزش ها، بمناسبت روز دانشجو
زمان باقی مانده (تمدید شد)
سبد (0)

تاکسی هاوانا

تاکسی نارگیلی در هاوانا

صنعت گردشگری هاوانا با تاکسی های خاص

کشور کوبا اگر چه به صنعت گردشگری شناخته شده نیست اما دیدنی های زیادی در دل خود جا داده است که یکی از آنها تاکسی های نارگیلی شکل است که به آنها کوکو تاکسی(coco taxi) می گویند. البته این تاکسی ها هم مانند موتورهای سه چرخه برخی دیگر کشورها نقش مهمی در ترافیک شهری بازی می کنند و علاه بر ارزان قیمت بودن با تند وتیزی و چابکی مسافران را منتقل می نمایند و البته گردشگران از آن لذت بیشتری می برند. در هاوانا کوکو تاکسی های زرد برای گردشگران است و مشکی رنگ ها برای افراد محلی استفاده می شوند. البته بازار ماشینها و اتوبوسهای قدیمی در کوبا داغ داغ است اما لذت این سواری منحصر به فرد است و برای سفر درون شهری البته برای سه نفر بسیار ارزان در می آید. راننده های این تاکسی ها هم بسیار زیرک هستند و البته برای راهنمای خرید از مغازه هائی که معرفی میکنند باید بسیار مواظب بود و از لحاظ ایمنی در تصادفات هم که از قیافه شان پیداست اما در هر صورت نقش مهمی در صنعت گردشگری دارند که بر هیچکس پوشیده نیست.

 

تمامی محصولات و خدمات این وبسایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
logo-samandehi مجوز نشر دیجیتال از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت آنلاین -  بانک ملت معرفی بیاموز در شبکه سه پرداخت آنلاین - بانک اقتصاد نوین پرداخت آنلاین - بانک سامان
 
دوره های آموزشی راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی
تبلیغات اینترنتی