%45 تخفیف، با کد daneshjoo روی تمام آموزش ها، بمناسبت روز دانشجو
زمان باقی مانده (تمدید شد)
سبد (0)

جوزکار

‌سرزمین واقعی اسمورفها جاذبه گردشگری است

خانه های آبی جوزکار روزی سفید بوده اند

لوکیشن بسیاری از فیلم های سینمائی  دنیا به جاذبه گردشگری تبدیل شده است. اما هنگامی که به خاطر ساخت یک انیمیشن یک شهر را کامل رنگ آمیزی می کنند اتفاق جدیدی است که در نوع خود کم نظیر است. زمانی این داستان به جاهای جالب تری می رسد که این شهر کوچک کمتر از یک ساعت با دریای مدیترانه  و هوای بی نظیر آن فاصله داشته باشد. نام این شهر دیدنی را  جوزکار گذاشته اند. این شهر زیبا از خانه‌های کوچکی تشکیل شده که همگی به رنگ آبی رنگ‌آمیزی شده‌اند و جمعیت این منطقه در حال حاضر کمتر از ۳۰۰ نفر است. این شهر کوچک  یکی از شهرهای سفید آندلس بوده است که  در جنوب اسپانیا قرار دارند و خانه‌های آنها سفید رنگ است. اما در در بهار سال ۲۰۱۱، ساختمان‌های این شهر، حتی کلیساها و سنگ قبرها بخاطر نمایش انیمیشن اسمورف ها به رنگ آبی رنگ ‌آمیزی شدند و برای این کار از ۴۰۰۰ لیتر رنگ استفاده شد. اما هنگامی که شرکت سازنده بعد از پایان کار قصد سفید کردن دوباره شهر را داشت، ساکنان شهر از این کار جلوگیری کردند چرا که در طول  این شش ماه در حدود ۸۰ هزار گردشگر از این شهر بازدید کرده بودند.

 

تمامی محصولات و خدمات این وبسایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
logo-samandehi مجوز نشر دیجیتال از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت آنلاین -  بانک ملت معرفی بیاموز در شبکه سه پرداخت آنلاین - بانک اقتصاد نوین پرداخت آنلاین - بانک سامان
 
دوره های آموزشی راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی
تبلیغات اینترنتی