%45 تخفیف، با کد daneshjoo روی تمام آموزش ها، بمناسبت روز دانشجو
زمان باقی مانده (تمدید شد)
سبد (0)

لبنان

صخره الروشه در لبنان را ببینید

عروس خاور میانه با بر لب مدیترانه

لبنان برای ما ایرانی ها معنای خاصی دارد اما همین کشور  در گردشگری خاور میانه سهم مهمی را در اختیار دارد و با طبیعت بی نظیر و سواحل زیبا و البته مهمتر از همه آنها سرمایه گذاری و برنامه ریزی توانسته است نقش مهمی را در این میان بازی نماید. اما اگر شما وارد لبنان شوید احتمالا اولین جائی که تورها برای شما در نظر گرفته اند صخره الروشه است. این صخره که به صخره عشاق نیز معروف است، داستانی در پیرامون خود جای داده است مبنی بر اینکه عاشقی که به معشوق خود نرسیده است از بالای آن به درون آب پریده است. البته صرف نظر از واقعیت داشتن یا نداشتن این داستان وقتی کنار دریای مدیترانه باشید و یا با قایق از زیر این صخره عبور نمائید چنان غرق لذت خواهید شد که معمولا چیزهای دیگر را فراموش خواهید کرد. اهالی منطقه مرکزی بیروت که تقریبا به زبان فرانسوی مسلط هستند این خصلت رمانتیک بودن را به ارث برده اند چنانکه در اینجا با محله ای مواجه می شوید به نام شانزالیزه که دقیقا مانند هم نام خود در پاریس با همان فروشگاه ها و کافه ها و و صدالبته تشابه درگرانی، با چراغ های زیبای خود در شب میزبان گردشگران است.

 

تمامی محصولات و خدمات این وبسایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
logo-samandehi مجوز نشر دیجیتال از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت آنلاین -  بانک ملت معرفی بیاموز در شبکه سه پرداخت آنلاین - بانک اقتصاد نوین پرداخت آنلاین - بانک سامان
 
دوره های آموزشی راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی
تبلیغات اینترنتی