%45 تخفیف، با کد Ghadir روی تمام آموزش ها، بمناسبت عید غدیر
زمان باقی مانده (تمدید شد)
سبد (0)

تبلیغات

1 آموزش مقدماتی Workflow

Workflow چیست؟


Workflow چیست؟

فریم ورک Windows Workflow Foundation

یکی از مهم‏ترین مشکلات و چالش‏های پیش روی مدیران سازمان ها، نحوه مدیریت گردش کار و پیگیری امور محوله به افراد یک مجموعه و افزایش بهره ‏وری آن مجموعه می‏ باشد. روش های مرسوم مبتنی بر یادداشت‏های کاغذی و مکاتبات اداری و یا پیگیری‏های تلفنی، هیچ‏کدام نمی‏ تواند پاسخگوی نیازهای یک مجموعه کارآمد و هدفمند باشد.

ساخت اکتیویتی با Bookmark


ساخت اکتیویتی با Bookmark

ساخت اکتیویتی با Bookmark

با استفاده از InArgument و OutArgument و InOutArgument می توانیم داده های دلخواهمان را زمانی که Workflow شروع یا Start می شود به آن پاس دهیم و یا زمانی که پایان یافت از آن دریافت کنیم. اما چگونه می توان داده ها را به Workflow ای که در حال اجراست پاس داد؟

تبدیل Workflow به XAML


تبدیل Workflow به XAML

در برنامه های واقعی، انواع Workflow ها را با نوشتن کد ایجاد می کنیم و مرتب نیاز داریم که آنها را تست کنیم. اما همان طور که می دانید ذخیره سازی، اجرا و یا انتقال Workflow ها از طریق یک فایل XAML صورت می پذیرد.

استفاده از متغیر در Workflow


استفاده از متغیر در Workflow

استفاده از متغیرها در Workflow

زمانی که Workflow اجرا می شود با استفاده از متغیرها می توان بصورت موقت یک مقدار دلخواه را ذخیره و در Workflow استفاده نمود. در این قسمت از آموزش Workflow، قصد داریم سیستم گردش کاری ایجاد کنیم که 5 عدد را با استفاده از یک حلقه در کنسول چاپ کند. ما از متغییر NumberCounter بعنوان شمارنده اعداد استفاده خواهیم کرد.

آرگومان ورودی در Workflow


آرگومان ورودی در Workflow

آرگومان های ورودی یا InArgumentها در Workflow

در این قسمت از آموزش Workflow، سیستم گردش فرم ای ایجاد خواهیم کرد که هنگام initialize شدن چند آرگومان ورودی را بپذیرد. در WF5 با استفاده از InArgument ها می توانیم داده ها را داخل یک اکتیویتی استفاده نماییم.

تمامی محصولات و خدمات این وبسایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
logo-samandehi مجوز نشر دیجیتال از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت آنلاین -  بانک ملت معرفی بیاموز در شبکه سه پرداخت آنلاین - بانک اقتصاد نوین پرداخت آنلاین - بانک سامان