سبد (0)

چاپ کردن عکس ها در متلب

در صورتی که قصد دارید تا از یک از یک عکس متلب در یک نرم افزار دیگر استفاده کنید(مثال برنامه های گرافیکی) از تابع imwrite استفاده کنید تا یک فایل با فرمت دلخواه خود ایجاد کنید. 

اگر می خواهید که یک عکس را چاپ کنید، کافیست  با استفاده از تابع imshow  این عکس را در نرم افزار متلب باز کنید. اما اگر دارید از ابزار عکس(Image Tool) استفاده می کنید، باید از منوی File گزینه ی Print to Figure را انتخاب کنید. با انجام این کار، ابزار عکس، تصویر مورد نظر را در یک پنجره ی دیگر به نمایش می گذارد و شما می توانید در این پنجره به قابلیت های چاپ دسترسی داشته باشید. 

هنگامی که عکس مورد نظر در یک پنجره ی جدید نمایش داده شد، می توانید از دکمه ی print برای چاپ کردن عکس استتفاده کنید. و یا می توانید از دستور print استفاده کنید. 

 

تمامی محصولات و خدمات این وبسایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
logo-samandehiمجوز نشر دیجیتال از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامیپرداخت آنلاین -  بانک ملتمعرفی بیاموز در شبکه سهپرداخت آنلاین - بانک اقتصاد نوینپرداخت آنلاین - بانک سامان