به آموزشگاه بیاموز خوش آمدید!

سبد خرید (0)


2 لایه ها در فتوشاپ

ماسک گذاری در فتوشاپ

ماسک گذاری در فتوشاپ

ماسک گذاری در فتوشاپ یک بخش بسیار قدرتمند به حساب می آید. ماسک ها اغلب برای مخفی کردن پیکسل ها استفاده می شوند، اما می توان آنرا برای ماسک کردن نتیجه ی اصلاح یک لایه به کار برد. در این آموزش ما قصد داریم روی مفخی کردن پیکسل ها تمرکز کنیم.

بازدیدها 16033
|
نوشته شده توسط امیر پهلوان صادق
تفاوت میان Opacity و Fill در فتوشاپ

تفاوت میان Opacity و Fill در فتوشاپ

در این قسمت از آموزش فتوشاپ، تفاوت های میان Opacity و Fill را بیان می کنیم.

بازدیدها 4761
|
نوشته شده توسط افشین رافت پور
تنظیمات پنل لایه ها در فتوشاپ

تنظیمات پنل لایه ها در فتوشاپ

در این قسمت از آموزش لایه ها در فتوشاپ به چند روش ساده برای خلوت تر کردن پنل Layers می پردازیم. در این تمرین از فتوشاپ CC استفاده کرده ایم، اما از نسخه های قبلی نیز می توانید استفاده کنید.

بازدیدها 12879
|
نوشته شده توسط امیر پهلوان صادق
تراز و توزیع لایه ها در فتوشاپ

تراز و توزیع لایه ها در فتوشاپ

در اين درس از مجموعه لايه هاي فتوشاپ، ياد خواهيم گرفت که چگونه به راحتي و به صورت خودکار لايه هاي درون يک سند را با استفاده از ابزار Move و برخي گزينه هاي مفيد در نوار Option، تراز و توزيع نماييم. در پايان اين آموزش، خواهيم ديد که چگونه گروه هاي لايه، چيزي که ما در آموزش قبلي به آن پرداختيم، مي تواند در متمرکز کردن چندين لايه به صورت همزمان به ما کمک کند.

بازدیدها 2804
|
نوشته شده توسط کاظمی
لایه Background در فتوشاپ

لایه Background در فتوشاپ

قبل از اینکه نحوه ی کار کردن با لایه ها را ادامه دهیم، اجازه دهید تا درباره یکی از لایه های متفاوت فتوشاپ بنام لایه Background صحبت کنیم. دلیل اینکه نیاز داریم درباره آن یادبگیریم این است که بعضی از کارهایی که می توانیم روی لایه های معمولی انجام دهیم روی لایه Background نمی توان انجام داد و اگر از آنها مطلع نباشیم، می تواند باعث گیچ شدن ما شود.

بازدیدها 16417
|
نوشته شده توسط امیر پهلوان صادق

پیشنهاد ویژه ...!

اگر قصد دارید فتوشاپ را بصورت کامل بیاموزید و فرصت مطالعه مطالب ارائه شده در سایت بزرگ بیاموز را ندارید، پیشنهاد ما برای شما، تهیه پکیج جامع و ارزشمند "فیلم آموزش فتوشاپ" است. پکیج مذکور شامل 75 درس است و سابقه 15 ساله مدرس آن باعث شده است تا این پکیج را به یکی از موفق ترین آموزش ها در ایران بدل کند.