سبد (0)

تبلیغات

ایجاد دیسکت بیمه در سی شارپ

آموزش ایجاد دیسکت بیمه در سی شارپ

با توجه به اینکه نرم افزار تامین اجتماعی از استاندارد فارسی داس ایران سیستم استفاده می کند، برای ساخت دیسکت بیمه باید پس از واکشی اطلاعات مورد نظر و قبل از ایجاد فایل، یک تبدیل فارسی ویندوز به داس انجام دهیم.

در آموزش فارسی ویندوز به داس ایران سیستم کدهای مربوط به این تبدیل کامل ذکر گردیده است.

در کلاس مربوط به این تبدیل متدی وجود دارد با نام get_Unicode_To_IranSystem که ورودی آن یک رشته و خروجی آن، لیستی از نوع بایت است. 


برای نوشتن در فایل کافی است از FileStream استفاده کنید.

از کلاس FileStream یک شیء ایجاد کنید و از متد write آن برای نوشتن بایت های خروجی متد get_Unicode_To_IranSystem  استفاده نمایید.

Note

نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که خروجی متد get_Unicode_To_IranSystem  یک لیست است ولی ورودی متد Write از کلاس FileStream آرایه ای از بایت هاست. بنابراین نوشتن یک متد برای به دست آوردن آرایه از روی لیست، ضروری است.

تمامی محصولات و خدمات این وبسایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
logo-samandehi مجوز نشر دیجیتال از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت آنلاین -  بانک ملت معرفی بیاموز در شبکه سه پرداخت آنلاین - بانک اقتصاد نوین پرداخت آنلاین - بانک سامان
 
دوره های آموزشی راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی
تبلیغات اینترنتی