%45 تخفیف، با کد YaFateme روی تمام آموزش ها، بمناسبت ولادت حضرت زهرا (س)
زمان باقی مانده
سبد (0)

تبلیغات

ویژگی های متلب

در این بخش لیست برخی از ویژگی ها و توابع متلب وجود دارند که با آنچه که در این فصل توضیح داده شد، ارتباط دارند و ممکن است شما بخواهید خودتان آنها را فرابگیرید.

  1.  پنجره ی Workspace: در این پنجره، موضوعات بیشتری برای یادگیری وجود دارند. برای امتحان مثلاً چند متغیر ایجاد کنید. سپس بر روی پنجره ی workspace کلیک کنید تا فعال شود. حالا می توانید با انتخاب Choose Columns از منوی مورد نظر، مشخص کنید که چه خصوصیاتی از متغیرها نمایش داده شوند. همچنین اگر در پنجره ی workspace بر روی یک متغیر دابل-کلیک کنید، یک پنجره به نام Variable Editor نمایش داده می شود که به وسیله ی آن می توانید یک متغیر را ویرایش کنید.
  2. در پنجره ی Command، در کنار prompt بر روی fx کلیک کنید و سپس در پایین نرم افزار متلب گزینه ی Mathematics و سپس Elementary Math و سپس Exponents and Logarithms را انتخاب کنید تا توابع بیشتری را در این مجموعه مشاهده کنید. 
  3. با کمک گرفتن از تابع help، نحوه ی کار کردن با تابع path و دیگر تابع ها همچون تابع addpath و which را فرابگیرید. 
  4. تابع pow2 را خودتان یاد بگیرید.
  5. نحوه ی کار با توابع تبدیل نوع همچون تابع typecast را خودتان یاد بگیرید.
  6. با استفاده از تابع eps، دقت اعشار را برای متغیرها از نوع single و double به دست بیاورید.

 

تمامی محصولات و خدمات این وبسایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
logo-samandehi مجوز نشر دیجیتال از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت آنلاین -  بانک ملت معرفی بیاموز در شبکه سه پرداخت آنلاین - بانک اقتصاد نوین پرداخت آنلاین - بانک سامان
 
دوره های آموزشی راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی
تبلیغات اینترنتی