سبد (0)

دریاچه بالتون

 کشوری اروپائی، زیبا و ارزان

دریاچه بالاتون در مجارستان خاطره ای رویائی

مجارستان

قطعاً نام بوداپست پایتخت مجارستان را شنیده اید. بوداپست از شهرهایی است که هرانسانی باید درطول زندگی خود آن را ببیند. اما از معماری و زیبائی های این شهر که بگذرید و به حومه شهر سفر کنید به دریاچه بالاتون خواهید رسید. این دریاچه که در اروپای مرکزی عنوان بزرگترین دریاچه را یدک می کشد دارای آب شیرین است و امکانات و هتلهای بسیاری در کنار آن ساخته شده که با ارائه خدمات آب درمانی و ماساژ سهم زیادی از گردشگری کشور را به خود تعلق داده است. اما اگر فکر می کنید این تنها دلیل ساخت این همه امکانات گردشگری است سخت در اشتباه هستید چرا که لذت قدم زدن در تپه های شمالی آن و استفاده از آب و هوا و زیبائی های کم نظیر آن خاطره ای بیاد ماندنی را برای تمام عمر به یادگار می گذارد. اما قایقرانی و جت اسکی نیز از ورزشهای مفرح و شادی بخش این دریاچه است و رستوران های سنتی در فضای آزاد در کنار این دریاچه هرآنچه یک سفر اروپائی نیاز دارد مهیا می کند. همچنین ساحل جنوبی آن ماسه های بسیار زیبائی دارد که برای شنا و ورزشهای آبی بسیار استفاده می شود. اوج فصل توریستی از ماه ژوئن تا پایان ماه اوت است.

 

تمامی محصولات و خدمات این وبسایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
logo-samandehiمجوز نشر دیجیتال از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامیپرداخت آنلاین -  بانک ملتمعرفی بیاموز در شبکه سهپرداخت آنلاین - بانک اقتصاد نوینپرداخت آنلاین - بانک سامان