%45 تخفیف، با کد daneshjoo روی تمام آموزش ها، بمناسبت روز دانشجو
زمان باقی مانده
سبد (0)

والپرایسو

میراث رنگارنگ یونسکو در سواحل شیلی

والپرایسو شهری زیبا در شیلی را ببینید

والپرایسو، یکی از شهرهای ساحلی کشور شیلی است که در فهرست  میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. این زیبای رنگارنگ در طول ۲۲ تپه‌ برخاسته‌ از ساحل اقیانوس آرام قرار دارد و زیباترین شهر شیلی نامیده می شود. در این شهر ساختمانهای قدیمی رنگارنگ با نقاشی های خیابانی  مدرن در هم آمیخته است. این شهر سومین شهر بزرگ شیلی  و یکی از مهم‌ترین شهرهای بندری آن است و با اینکه سانتیاگو پایتخت رسمی شیلی است، ولی کنگرهٔ ملی شیلی در سال ۱۹۹۰ در والپرایسو تأسیس شد.این شهر نقش مهمی در جغرافیای سیاسی در نیمه دوم قرن 19 بازی کرد اما نیمه دوم قرن بیستم  زمانی بود که بیشتر ثروتمندانی که در دوره بلوغ به این بندرگاه مهاجرت کرده بودند آنرا به دلیل کاهش رونق اقتصادی که شاید به دلیل افتتاح کانال پاناما بود این شهر را رها کردند. با این حال، در طول 15 سال گذشته ، وقتی صحنه شهر را به دست هنرمندان سپردند با نقاشی ساختمانها مانند آب نبات چوبی شوری به پا شد که امروزه گردشگران برای لذت بردن از کوچه های سنگفرش  آن سر از پا نمی شناسند و اکنون شهر میزبان جشنواره ها و کشتی های کروز زیادی است که آنجا لنگر می اندازند.

تمامی محصولات و خدمات این وبسایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
logo-samandehi مجوز نشر دیجیتال از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت آنلاین -  بانک ملت معرفی بیاموز در شبکه سه پرداخت آنلاین - بانک اقتصاد نوین پرداخت آنلاین - بانک سامان
 
دوره های آموزشی راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی
تبلیغات اینترنتی