%45 تخفیف، با کد daneshjoo روی تمام آموزش ها، بمناسبت روز دانشجو
زمان باقی مانده
سبد (0)

ترمینال21

شاهکار گردشگری جهان در یک پاساژ

ترمینال ۲۱ یک مرکز خرید برای جهانگردان

ترمینال 21 نامی است که شاید یادآور ترمینال و مسافران باشد. اما در واقع نام یک مرکز خرید بزرگ در تایلند است که نه تنها اجناس لوکس و متنوعی را به شما عرضه می دارد بلکه با طراحی و استفاده از شاخصه های گردشگری دنیا هر جهانگردی را به ستایش وا می دارد. البته همه چیز در این مرکز خرید به شکل ترمینال فرودگاه طراحی شده و تابلوهای الکترونیکی به مانند صفحه پرواز فرودگاه شما را به شهرهای مختلف هدایت می کند. در واقع هر طبقه را مانند یک شهر معروف دنیا ساخته اند تا دیگر هوس رفتن به پاریس، لندن و یا توکیو را نداشته باشید . طبیعی است که 9 طبقه و 600  فروشگاه ، سینما، سوپرمارکت، و رستوران در یکجا، برندهای معروف را به سمت خود می کشاند وقطعا شما هیچ کمبودی بجز پول را در این مرکز خرید احساس نخواهید کرد و این پایان داستان نیست. وقتی در یک طبقه که مانند دریای کارائیب طراحی شده و همه جور غذای دریای وجود دارد وارد می شوید و یا در رستورانها همه نوع غذای بین المللی را یافت می کنید، کمتر میل سفر به دیگر کشورها را پیدا می کنید و این حاصل یک طراحی خلاقانه و سرمایه گذاری صحیح است.

 

تمامی محصولات و خدمات این وبسایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
logo-samandehi مجوز نشر دیجیتال از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت آنلاین -  بانک ملت معرفی بیاموز در شبکه سه پرداخت آنلاین - بانک اقتصاد نوین پرداخت آنلاین - بانک سامان
 
دوره های آموزشی راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی
تبلیغات اینترنتی