سبد (0)

آموزش شبکه های کامپیوتری

 

ارتباطات داده ها اشاره به انتقال داده های دیجیتال بین دو یا چند کامپیوتر دارد. شبکه کامپیوتری یا شبکه داده ها شامل شبکه های مخابراتی می شود که اجازه می دهد تبادل اطلاعات بین کامپیوتر ها انجام شود. اتصال فیزیکی بین دستگاه های محاسباتی در شبکه با استفاده از رسانه کابل و یا رسانه های بی سیم ایجاد می شود. بهترین و شناخته شده ترین شبکه ی کامپیوتری اینترنت است.


آموزش شبکه های کامپیوتری

مطالب آموزشی پیش رو، اصول اولیه ارتباطات داده ها و شبکه های کامپیوتری را آموزش می دهد و همچنین در ادامه با مفاهیم پیشرفته مختلفی مربوط به ارتباطات داده ها و شبکه های کامپیوتری در خدمت شما دوستان گرامی هستیم.


مخاطبان این آموزش

این آموزش ها برای کلیه علاقمندان شبکه، دانشجویان و فارغ التحصیلان علوم کامپیوتر،شبکه، فناوری اطلاعات و شاغلین این حوزه  آماده شده است و به آنها کمک می کند مفاهیم اولیه تا پیشرفته مربوط به ارتباطات داده ها و شبکه های کامپیوتری را درک کنند. پس از تکمیل این آموزش شما در سطح متوسطی ​​از تجربه و تخصص در ارتباطات داده ها و شبکه های رایانه ای قرار خواهید گرفت و می توانید سطوح بالاتر آن را دنبال کنید.


پیش نیازهای آموزش شبکه کامپیوتری

قبل از اینکه شما شروع به یادگیری این مجموعه کنید، بنده بر این فرض هستم که شما از مفاهیم پایه ای کامپیوتر (سخت افزار و نرم افزار) مثل صفحه کلید، ماوس، مانیتور، ورودی، خروجی، حافظه اصلی و حافظه ثانویه و غیره آگاهی دارید. اگر شما از این مفاهیم به خوبی آگاه نیستید پس من پیشنهاد می کنم آموزش کوتاهی در اصول اولیه کامپیوتر داشته باشید.

 با تشکر از توجه شما

علیرضا میرزایی

تمامی محصولات و خدمات این وبسایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
logo-samandehi مجوز نشر دیجیتال از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت آنلاین -  بانک ملت معرفی بیاموز در شبکه سه