%45 تخفیف، با کد Tabestan روی تمام آموزش ها، بمناسبت جشنواره تابستانه بیاموز ...!
زمان باقی مانده (تمدید شد)

بلغارستان

خوشمزه ترین ماست دنیا متعلق به کدام کشور است

بلغارستان کشوری با ثروت گل رز

توریستهای مختلف دنیا علاقه وافری به بلغارستان دارند اما این علاقه دلایل خاصی دارد به خصوص در ماههای می و ژوئن که فصل بازدید از گلبرگ های زیبای رز است این کشور شلوغ تر از همیشه است. اما درآمد رزهای بلغاری فقط به خاطر توریستها نیست چرا که صادرات روغن رز به دست آمده از آن که در تهیه عطرهای معروف دنیا نقش مهمی دارد سهم بزرگی در درآمد این کشور دارد. علاوه بر این بعضی از توریست ها عقیده دارند ماست بلغارستان خوشمزه ‌ترین ماست جهان نیز هست که از نظر علمی این طعم بی ‌نظیر را مدیون  وجود گونه  خاصی از باکتری به نام لاکتوباسیلوس بولگاریکوس می دانند که به طور طبیعی فقط در هوای بلغارستان وجود دارد. و اگر به بلغارستان سفر کردید و در کوهستان‌ های این کشور، ماست غلیظ گوسفندی را با عسل یا مربای توت ‌فرنگی امتحان نکردید ممکن است به بهشت نروید. تاریخ این کشور هم کم از طبیعت آن نیست و قدیمی ‌ترین دفینه طلا در جهان در سایت بوریال واقع در شرق وارنای بلغارستان، کشف شده است. جایی که فاصله چندانی با دریای سیاه ندارد و نشانگر روابط تجاری قدیمی این سرزمین با دیگر مناطق دنیا است.

تبلیغات اینترنتی
دوره های آموزشی راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی
تمامی محصولات و خدمات این وبسایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
logo-samandehiمجوز نشر دیجیتال از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامیپرداخت آنلاین -  بانک ملتمعرفی بیاموز در شبکه سهپرداخت آنلاین - بانک اقتصاد نوینپرداخت آنلاین - بانک سامان