سبد (0)

دریافت اطلاعات اضافی در متلب

توجه کنید که در بالای پنجره ی Command لینک هایی وجود دارد که شما می توانید از آنها برای دسترسی سریع به کمک و اطلاعات اضافی در مورد متلب استفاده کنید. هر یک از این لینک ها به طریقی متفاوت، به شما کمک می کنند، بنابراین می توانید از این لینک ها برای نیازهای خاص خود استفاده کنید. در اینجا به طور خلاصه، توضیح می دهیم که هر یک از این لینک ها چه چیزی را ارائه می دهند:

لینک Watch This Video : این لینک، یک آموزش را در مرورگر شما باز می کند. این ویدئو یک مقدمه ی خلاصه در مورد متلب را به شما نشان می دهد. برای اینکه به طور خلاصه با نحوه ی کار کردن با متلب آشنا شوید، این ویدئو را مشاهده نمایید.

لینک See Examples: این لینک یک کادر محاوره ای Help را نمایش می دهد که حاوی یک دسته بندی برای مثال هایی است که می توانید آنها را امتحان کنید. به عکس 2.3 توجه کنید، مثال های مورد نظر به چند دسته طبقه بندی می شوند:

  • Video: یک ویدئوی آموزشی که شیوه ی انجا یک کار در متلب را نشان می دهد. این ویدئو در مرورگر شما باز می شود. زمان این ویدئو در کنار عنوان آن، نمایش داده شده می شود. 
  • Script: کادر محاوره ای Help را در یک مکان جدید باز می کند. به طوری که حاوی یک اسکریپت است و برخی از ویژگی های متلب و همچنین توضیحی در مورد نحوه ی کارکرد آن اسکریپت را نشان می دهد. شما می توانید اسکریپت مورد نظر را باز کنید و خودتان آن را امتحان کنید. 
  • App: یک اپلیکیشن کاملا کاربردی را شروع می کند که شما می توانید از آن استفاده کنید تا ببینید متلب چگونه کار می کند و اینکه شما از آن چه انتظاری می توانید داشته باشید.

 لینک Read Getting Started: یک کادر محاوره ای Help را نمایش می دهد که حاوی اطلاعات اضافی در مورد متلب است. به عکس 2.4 توجه کنید. همچنین در این کادر، شما به تعداد زیادی آموزش، دسترسی خواهید داشت. 

 

تمامی محصولات و خدمات این وبسایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
logo-samandehiمجوز نشر دیجیتال از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامیپرداخت آنلاین -  بانک ملتمعرفی بیاموز در شبکه سهپرداخت آنلاین - بانک اقتصاد نوینپرداخت آنلاین - بانک سامان